kajaki

Wielkimi krokami zbliża się okres jesienny. Deszczowa i zimna aura nie zachęca do wychodzenia z domu. Zamiast z utęsknieniem odliczać czas do następnych beztroskich wakacji już dziś skorzystaj z ostatnich ciepłych dni i wraz z całą rodziną pożegnaj lato w dobrym stylu. Wycieczka rowerowa za miasto? Wypad do zoo lub parku rozrywki? Masz wrażenie, że to już było? Chcesz spróbować czegoś nowego? Podpowiadamy w jaki sposób spędzić ostatnie słoneczne dni i sprawić radość dzieciom.

Kajaki – aktywna forma wypoczynku idealna na zakończenie lata

Jeśli szukasz pomysłu w jaki sposób spędzić ostatnie ciepłe dni wraz z rodziną tak, aby Twoje dzieci były zadowolone i mogły się wyszaleć, a jednocześnie Wy, jako rodzice wypoczęli? Masz wrażenie, że takie rozwiązanie nie jest możliwe? Nic bardziej mylnego! Wybierzcie się wspólnie na kajaki!

Spływy kajakowe to coraz popularniejsza forma aktywnego wypoczynku, niewymagająca wielkiego wysiłku fizycznego i budżetu. Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności jest zupełnie bezpieczna. Spływ kajakiem to gwarantowana zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dzieci już w wieku przedszkolnym. Najmłodsi uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się techniki wiosłowania i sterowania kajakiem, czerpiąc niepokładaną radość z bycia kapitanem swojego „okrętu”. Natomiast dorośli mogą napawać się pięknymi widokami i odgłosami przyrody przygotowującej się do spotkania z jesienią. Wydająca się nie mieć końca paleta różnobarwnych drzew, kojący szum wody i ostatnie ciepłe promienie słońca na twarzy, to przepis na wypoczynek idealny!

Dokąd udać się na kajaki?

Jeśli planujesz dłuższy niż jednodniowy wypad, wybierz miejsce które będzie idealnie łączyło możliwość rozrywki z relaksem. W internecie można znaleźć cały wachlarz ofert organizowanych spływów kajakowych, jednak nierzadko łączy się to z możliwością zaplanowania noclegu. Jeśli jesteś miłośnikiem luksusowych weekendów spędzonych poza domem, to oferta https://grandchotowa.pl będzie idealna dla Ciebie. Elegancki resort umiejscowiony w leśnej oazie nad jeziorem, to wymarzone miejsce na spędzenie ostatnich ciepłych dni lata. Nie musisz się martwić kwestią organizacyjną, albowiem hotel dysponuje możliwością wypożyczenia sprzętów wodnych – w tym kajaków. Jest to zdecydowanie udogodnienie dla osób, które stawiają na wygodę i komfort. Dodatkowym plusem jest położenie obiektu. Wszechotaczająca resort cisza i spokój, to niewątpliwie atut  po wyczerpującym i aktywnym dniu ze swoimi pociechami.

Jeśli Twoje dzieci pomimo kajakowych szaleństw będą żądne jeszcze większej dozy atrakcji – skorzystaj z możliwości, jakie daje pobyt w hotelu. Basen, jacuzzi i strefa saun, to dodatkowa rozrywka zarówno dla rodziców, jaki i najmłodszych. Istnieje również możliwość zorganizowania na terenie ośrodka wieczorów dla rodzin w formie biesiady. Tematyka i atrakcje, są wcześniej omawiane przy rezerwacji pobytu. Niewątpliwie, jest to ciekawy sposób na spędzenie wieczoru dla rodzin i przyjaciół w większym gronie. Gdy dzieci pójdą już spać, możesz cieszyć się luksusem, jaki oferuje hotel w postaci SPA. Pakiet dostępnych masaży i zabiegów na ciało, to zdecydowanie najlepszy sposób na relaks po długim dniu.

Planując rodzinny wyjazd, kajaki będą dobrym pomysłem na spędzenie ostatnich dni lata. Dzieci z natury kochające wodne zabawy będą czerpały radość, jaką niesie za sobą pływanie kajakiem, jak również miłą niespodzianką będzie pobyt w obiekcie, którego dodatkowym atutem jest basen. Tak wspólnie spędzony czas będzie idealnym zwieńczeniem lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pomysł na ciekawy artykuł?

Wciąż szukam nowych tematów, które warto poruszyć. Masz pomysł? Kliknij niżej i skontaktuj się z nami!

Zobacz ostatnio dodane wpisy

Styl życia

Czym jest lilijka harcerska?

Lilijka harcerska jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli skautingu na całym świecie. Jej znaczenie jest bogate i głęboko zakorzenione w historii harcerstwa. Ta skromna odznaka

Czytaj więcej