hotel nad morzem

Romantyczna kolacja może być zwieńczeniem miłej randki, ale równie dobrze – wstępem do niej. Nieprzypadkowo niektórzy panowie wybierają na spotkania z kobietami restauracje hotelowe. Jak wybrać na randkę tę najlepszą?

Restauracja w hotelu Gdańsk – dlaczego warto ją wybrać?

Po kolacji nierzadko pełnej afrodyzjaków, zjedzonej w hotelowej restauracji, para może udać się do pokoju, by tam spędzać miło czas. Późnym rankiem natomiast może kontynuować randkę, jedząc leniwe śniadanie i dodając sobie energii kawą. Jeśli interesuje Cię właśnie taki sposób na udaną randkę – koniecznie dokonaj wyboru najlepszego hotelu!

Jaki poziom restauracji wybrać?

Jeśli chodzi o restauracje Gdańsk ma ich tak wiele, że z powodzeniem można jeść codziennie w innej. Jednak nie każda będzie się nadawała na romantyczną kolację przy świecach, na której chce się zaimponować drugiej osobie. Najlepiej z miejsca odrzucić restauracje typu fast food, knajpy „w swojskim stylu”, karczmy i tym podobne miejsca. Niewątpliwie mają one dobre jedzenie, ale podczas randki liczyć się będzie również intymność, romantyzm, klimat i nowoczesny wystrój wnętrz. Doskonale sprawdzają się tu restauracje hotelowe – te najlepsze cechują się eleganckim wystrojem wnętrza, nastrojową muzyką i doskonale skomponowaną kartą dań. Nie ma w nich również nadmiernie dużego ruchu, dlatego z pewnością uda się stworzyć odpowiedni nastrój i zarezerwować intymny, oddalony stolik, który ułatwi komunikację w restauracji w hotelu Gdańsk.

Restauracje Gdańsk – na jakie jedzenie postawić?

Nie mniej ważne niż nowoczesny, ekskluzywny wystrój wnętrza restauracji na randkę, będzie wybór serwowanych tam dań. Wiele hoteli oferuje potrawy w konkretnym stylu – na przykład kuchnię japońską, włoską, francuską, albo tak jak Hotel Arkon Park – regionalną kaszubską kuchnię w światowym wydaniu. Wybierz restaurację, która słynie z bardzo oryginalnej karty dań, jeśli wiesz, że Twoja sympatia lubi konkretną kuchnię, albo postaw na sprawdzoną klasykę, czyli dobrze znane wam potrawy w nieco nietypowych wersjach, jeśli nie masz pewności co do jej upodobań kulinarnych. Warto przy tym zrobić ukłon w stronę kobiety zapraszanej na randkę, rezerwując stolik w restauracji, która podaje dania preferowane przez tę osobę, nawet jeśli zapraszający mężczyzna za nimi nie przepada. Wśród wielu dań na pewno uda się znaleźć coś w sam raz dla obojga, a zrobione w ten sposób na kobiecie wrażenie szybko zaprocentuje!

Jak zorganizować randkę w hotelu?

Zapraszając kobietę na kolację do restauracji, warto zadbać o szczegóły, aby poczuła się ona maksymalnie doceniona i rozpieszczona. Dobrym krokiem będzie więc rezerwacja stolika w restauracji, z uprzedzeniem obsługi o tym, że ma to być spotkanie o romantycznym charakterze. Dzięki temu pracownik zarezerwuje najlepszy w danym  lokalu stolik – z dobrym widokiem, w odpowiednim oddaleniu od innych. Dla efektu „wow” warto zadbać o to, by na Wasze przyjście czekał już na stoliku schłodzony szampan lub wino w wiaderku, zapalone świecie czy romantyczne dekoracje, a nawet wazon na kwiaty, które pragniesz wręczyć kobiecie. To niewielki wysiłek, ale z pewnością zostanie przez kobietę doceniony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pomysł na ciekawy artykuł?

Wciąż szukam nowych tematów, które warto poruszyć. Masz pomysł? Kliknij niżej i skontaktuj się z nami!

Zobacz ostatnio dodane wpisy

Styl życia

Czym jest lilijka harcerska?

Lilijka harcerska jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli skautingu na całym świecie. Jej znaczenie jest bogate i głęboko zakorzenione w historii harcerstwa. Ta skromna odznaka

Czytaj więcej