Przedsiębiorstwa trudniące się obróbką kruszyw, zarówno tych twardych jak i średnio-twardych, doskonale wiedzą, że wymagane są do tego odpowiednie maszyny. To właśnie one są swoistą gwarancją tego, że praca z kamieniami, piaskiem czy innymi kruszywami przebiegnie w sposób bezproblemowy. Co jest jednak najważniejsze, praca z surowcami twardymi i średnio-twardymi nie byłaby możliwa jedynie poprzez wykorzystanie siły rąk ludzkich. Kamienie muszą być bowiem kruszone, suszone czy też rozdrabniane, a to wykracza daleko poza możliwości pracowników. Konieczne jest więc wybranie odpowiedniego dostawcy maszyn, którego produkty i usługi odznaczają się najwyższą jakością. Jak można to zrobić?

Czy dostawca oferuje wykonanie maszyn zgodnie z indywidualnym projektem?


Każde przedsiębiorstwo, które pracuje z kruszywami jest inne, a to w praktyce oznacza, że będzie miało również całkiem inne potrzeby. Wobec tego, często zdarza się iż te maszyny, które obecnie znajdują się w asortymencie danej firmy, nie do końca spełniają wymagania. Wówczas niektórzy dostawcy sprzętu jak np.rex-kam.pl, oferuje projektowanie maszyn od postaw, na specjalne zamówienie klienta. Niewiele dostawców co prawda decyduje się na takie rozwiązanie, które zwykle jest domeną najlepszych. Jednocześnie projektowanie maszyn na indywidualne zamówienie klienta jest jedną z tych opcji, która pozwala na dopasowanie danej maszyny idealnie do potrzeb i będzie ona szyta na przysłowiową miarę każdej firmy. Zarówno kruszarki jak i przesiewacze czy separatory zaprojektowane zgodnie z wymaganiami danego przedsiębiorstwa będą działać maksymalnie wydajnie i co najważniejsze bezawaryjnie. To z kolei jest priorytetem każdej firmy, która zajmuje się obróbką kruszyw.

Czy gwarantowana jest także obsługa posprzedażowa?


Przedsiębiorcy muszą pamiętać, że każde maszyny- niezależnie od tego jak dobrze będą one zaprojektowane- nie są całkowicie bezawaryjne. Warto więc przygotować się na to, że w każdym momencie może przytrafić się mniejsza lub większa awaria, którą trzeba będzie jak najszybciej usunąć, by nie doprowadzić do znacznych przestojów w pracy. Wobec tego najlepsi dostawcy rozwiązań jak np. REX-KAM oferują również kompleksową obsługę posprzedażową. Sfinalizowanie transakcji jednocześnie nie powinno kończyć całkowitej współpracy. Każda maszyna wymaga bowiem procesów serwisowych czy także okresowego przeglądu i niezbędnych napraw. Ważne jest więc by dostawca, również się nimi zajął i przywrócił daną maszynę do pełnej sprawności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pomysł na ciekawy artykuł?

Wciąż szukam nowych tematów, które warto poruszyć. Masz pomysł? Kliknij niżej i skontaktuj się z nami!

Zobacz ostatnio dodane wpisy

Styl życia

Czym jest lilijka harcerska?

Lilijka harcerska jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli skautingu na całym świecie. Jej znaczenie jest bogate i głęboko zakorzenione w historii harcerstwa. Ta skromna odznaka

Czytaj więcej